1

Opet od prve minute Liverpoolov napad Suarez - Sturridge

Slavlje igrača Liverpoola (Foto: AFP)
Daniel Sturridge, 24-godišnji napadač Liverpoola, trebao bi ovog vikenda zaigrati od prve minute za Liverpool, u ogledu Premierlige.

U nedjelju će, u sklopu 13. kola, Liverpool gostovati kod Hull Cityja, a trener Liverpoola Brendan Rodgers je najavio od prve minute najjači svoj napad: Luisa Suareza i Daniela Sturridgea.

"Posljednjih je dana Sturridge potpuno normalno trenirao, tako da će vjerovatno biti u timu od prve minute", najavio je Rodgers engleskim novinarima.

Obojica napadača su tokom sezone postigli po devet prvenstvenih pogodaka, a Sturridge je u posljednje vrijeme imao problema s povredom bedrenog mišića. Zato nije počeo nedavni gradski derbi protiv Evertona (3-3) od početka, ali je po ulasku u igru, u 80. minuti, stigao postići jedan pogodak do kraja utakmice.

U nedjelju će, očigledno, opet najjači napad Liverpoola prijetiti suparniku, a podsjetimo da se trenutno Liverpool na tabeli nalazi na diobi drugog mjesta s Chelseajem.