Edin zaigrao pet minuta
0

Novi hladan tuš za Inter i Džeku: U 90. minuti ostali bez pobjede i doveli sezonu u pitanje

S. G.
Nogometaši Intera odigrali su tek remi 1:1 u gostima kod Salernitane u 29. kolo italijanske Serije A i to nakon što su primili gol u 90. minuti susreta.

Počelo je kao iz snova za Nerazzurre budući da su do gola došli već u šestoj minuti utakmice.

Romelu Lukaku, koji je u ovom meču dobio šansu ispred Edina Džeke, sjajno je proigrao Gosensa koji pogađa mrežu domaćeg tima.

Belgijanac se nakon asistencije mogao upisati i u strijelce, no bio je za malo neprecizan u 23. minuti, baš kao i u 45. kada je njegov udarac glavom odbranio golman Ochoa.

Nastavak susreta također je donio bolju igru gostiju koji su nastavili stvarati šanse. Najbolju je imao Barella koji je pogodio stativu u 49. minutu.

Domaći se bude i uzvraćaju preko Die koji pogađa okvir gola nakon sjajnog udarca.

I kada se mislio da će tri boda otići u Milano, na scenu je stupio bivši igrač Intera Antonio Candreva koji je u 90. minuti savladao Onanu za erupciju oduševljenja domaćih navijača.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a Edin Džeko je u igru ušao u 85. minuti susreta.