0

Nogometaši Čelika u generalci bolji od Olimpica

Nogometaši Čelika danas su na stadionu Bilino Polje u Zenici odigrali generalnu provjeru pred početak nove sezone BHTelecom Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine sa ekipom Olimpica.

Izabranici Nizaha Hukića su u prvom poluvremenu imali dosta prilika, ali nijedan njihov šut nije završio u golu gostiju. U 39. minuti susreta Olimpic dolazi u vodstvo golom Bogićevića, a do kraja poluvremena nije bilo promjene rezultata. U drugom poluvremenu solo akcija Grahovca u 54. minuti nogometašima Čelika donijela je izjednačenje od 1:1, a samo šest minuta kasnije za vodstvo Čelika i konačnih 2:1 pogodio je Gojković.

Ekipa Čelika je u okviru priprema za novu sezonu na Zlatiboru odigrala četiri utakmice gdje su neriješeno odigrali sa ekipom Sutjeske Nikšić (1:1), a izgubili su od OFK Beograd (0:2), Mladosti Lučana (0:2), i Jedinstvo Puteva (0:1).