28

Nicolo Barella majstorijom vratio Inter na prvo mjesto Serije A

F. Z.
Inter - Verona (Foto: EPA-EFE)
Milanski Inter i Verona odigrali su danas drugu utakmicu 11. kola talijanske Serije A, a Inter je teže od očekivanog izborio pobjedu (2:1) kojom se vratio na prvom mjesto na tabeli.

Igrao se 19. minut susreta kada je Verona golom Verrea s bijele tačke došla do vodstva. Redale su se prilike pred golom gostiju, ali se rezultat u prvih 45 minuta nije mijenjao.

Nakon 20 minuta igre u nastavku susreta Inter je došao do izjednačenja. Lazaro je asistirao, a Vecino zatresao mrežu Silvestrija.

Domaćin je do sva tri boda i velike pobjede došao majstorskim pogotkom Nicola Barelle. Šutirao je Barella sa 20-ak metara i pogodio gornji lijevi ugao gola domaćih.

[TWITTER]1193237683356741632[/TWITTER]

Inter je ovom pobjedom došao na prvo mjesto na tabeli sa 31 bodom i utakmicom više od Juventusa (29).

Juventus sutra igra veliki derbi s Milanom (20:45).