Bolna rana
187

Neutješni Karius se izvinjavao navijačima, objavljen snimak kako ga je Ramos nokautirao

Loris Karius je definitivno tragičar finalne utakmice Lige prvaka u kojoj je napravio dvije velike greške koje su pomogle Realu iz Madrida da rezultatom 3:1 savlada Liverpool. Ipak, mnogi staju u odbranu golmana kojem je sada sigurno najteže. U međuvremenu, pojavio se i snimak na kojem se vidi kako Ramos malo prije prvog Realovog gola udara Kariusa.

Karius je pogriješio kod Realovog gola za 1:0 kada je loptom pogodio Benzemu, a lopta se odbila u gol.

Kasnije je nakon Baleovog šuta sa distance izrazito loše reagirao i primio gol za konačnih 3:1.

Poslije utakmice kamere su snimile neutješnog Kariusa koji se izvinjavao navijačima Liverpoola, a nakon meča je poručio: "Izvinjavam se svima, zbog mojih grešaka smo izgubili."

Kapiten Liverpoola Jordan Henderson u stilu pravog vođe stao je uz svog golmana poručivši da "svi gube kao tim".

"Ne radi se o njegovim greškama, u finale smo došli kao tim i gubimo kao tim. Radi se o svima", kazao je Henderson.

Kamere su tokom meča zabilježile i kako Sergio Ramos samo nekoliko minuta prije Kariusove greške, snažno udara Kariusa koji pada na zemlju.

Tačnije, Ramos je Kariusa udario u 49. minuti, a Liverpool je prvi gol primio u 51. minuti.

Podsjetimo, Ramos je na ovom meču povrijedio i Mohameda Salaha koji je ranije morao napustiti meč.