Romin veznjak
38

Nainggolan: Žao mi je zbog greške koja se pokazala ključnom za konačni rezultat

Belgijski veznjak Radja Nainggolan se nakon sinoćnje pirove pobjede Rome protiv Livepoola u polufinalu Lige prvaka i dva postignuta gola izvinio navijačima italijanske ekipe.

"Ponosan sam što sam dio ove ekipe. Žao mi je zbog greške koja se pokazala ključnom za konačni rezultat. Idemo dalje. Naprijed Roma", poručio je Nainggolan.

Podsjetimo, Nainggolan je bio jedan od tragičara sinoćnje revanš utakmice jer je u već u 9. minuti na centru predao loptu gostima, a oni su preko Manea stigli do vodstva 0:1.

Iskupio se Radja u završnici utakmice, u posljednjih pet minuta postigao je dva gola, ali bilo je prekasno za senzaciju.

Roma je rezultatom 4:2 pobijedila Liverpool, koji je prošao u finale zahvaljujući pobjedi 5:2 u prvoj utakmici i u finalu će igrati protiv Real Madrida.

Međutim, nakon primljenih sedam golova u dvije utakmice, Rimljani ne mogu biti previše razočarani, a očito je toga svjestan i jedan od najvažnijih Rominih igrača Nainggolan.