1

Nadarević debitovao, Genoa poražena

Piše: Edin Isanović
Enis Nadarević
Bh.internacionalac Enis Nadarević debitovao je u Seriji A za svoj novi klub Genou koja je u okviru 21. kola na svom terenu poražena od Catanije sa 2:0.

Enis Nadarević koji je prije nekoliko dana potpisao profesionalni ugovor sa pomenutim klubom u igru je ušao u 70. minuti kada je zamijenio Immobilea. U tim trenucima domaći su gubili sa 1:0.

Nažalost, nije uspio pomoći Genoi da poravna, a gosti su u 86. minuti preko Barrientosa udvostručili vodstvo. Prvi pogodak postigao je Bergessio u 4.minuti.

Ovim porazom Genoa je još više zakomplikovala svoju situaciju i čeka je teška borba za opstanak.Trenutno su na osamnaestom mjestu. Podsjetimo,Nadarević je rođen u Bihaću 1987. godine. Karijeru je počeo graditi u cazinskoj Krajini iz koje je, prije sedam godina, preselio u austrijski Kufstein.

Nakon toga potpisao je za Sanvitese, gdje se zadržao četiri godine. Igrao je odlično pa je postao stanovnik Varesea, a nakon toga i Genoe.