Komentari (62)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Da ne guras uporno Hebiba na beka pobijedio bi 100 % jer ti je on kriv za oba gola. I shvati već jednom on NIJE bek.
On je bekan a ne bek
Moj Husrefe pa da vam ne zabise kod 2:1 pobijedili bi...
@progon nemoj sad i ti cjepidlaciti 😂
da ste dali jos koji gol pobjedili bi sigurno
Da si Klopp bio bi dobar.. eeee
Mlade je kovacevic da brani jos za sarajevo iskreno njegov drugi gomplus one sreca opsajd greske
Da Baba ima muda bila bi Dedo
GRBAVICE GRBAVICE IMAS DOBRU TRAVUUU
Željo slavi večeras.Bod¸koo kuća!
Priča čovjek kao prvačić!
Musemicu slavi veceras! ne uzima se svaki derbi bod velikom Želji!
Suđenje u prvom poluvremenu izvanredno i onda dođe naredba da se Sarajevu kao klubu s posebnim potrebama mora pomoći. Drugo poluvrijeme je neko od igrača Želje mogao nokautirati sudije, toliko su bili pristrasni kao da ne igra Sarajevo nego selekcija sudija LOL
@BORDO DNK Objektivnog Pitara još nisam upoznao, a vjerovatno ni neću! Zašto je poništen gol Željezničaru? Zašto Ahmetović ima šansu nakon dva faula na Vranješu? Kada igrač u kameru psuje majku sudiji i to svi vidimo (Rahmanović) ako sudija nije Pitar dao bi mu drugi žuti, ali valja Proliću na oči LOL
Kako se frajer koncentriše u svakoj recenici da ne izleti- sta je tu je...hahaha
Cuj strucnjaka da smo zabili pogodak kod 2:1 rijesili bi utakmicu.? Dobro si to zakljucio.