0

VIDEO / Mourinho provocirao klupu Villarreala nakon Kakinog gola

Jose Mourinho (Foto: AP)
Posebno je emotivno trener nogometaša Real Madrida Jose Mourinho u susretu 18. kola Primere protiv Villarreala proslavio gol brazilskog playmakera Kake.

Zabio je Kaka u 82. minuti nakon dodavanja Cristiana Ronalda za konačnu 4-2 pobjedu Reala, a bio je to njegov prvi ovosezonski gol u trećem nastupu. Uveo ga je Mourinho u 70. minuti umjesto Raula Albiola, a ovaj mu se odužio golom 12. minuta kasnije i tako na najbolji način pokazao da je povreda lijevog koljena iza njega.

Pogodak je Mourinho proslavio burno, pozdravljajući Realove navijače i emotivno komunicirajući s njima, ali i provociravši gostujuću klupu ušetavši u prostor namijenjen treneru Villarreala. Posebno su emotivno na to reagirali trener "žute podmornice" Juan Carlos Garrido i strijelac prvog gola Ruben Cani, pa je tako bočicu za vodu Cani u bijesu bacio prema portugalskom stručnjaku.