21.4.2004. u 10:38
0
0
0
Francuski Monaco je došao do pobjede od 3:1 na domaćem terenu u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka, protiv Chelsea.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Monaco je nakon prve utakmice polufinala Lige prvaka došao do vrijedne prednosti, iako su dobar dio drugog poluvremena igrali s igračem manje, nakon isključenja Akisa Zikosa u 52. minuti.

Hrvatski reprezentativac Dado Pršo prvi je postigao gol za ekipu Monaca u 17. minuti, a samo pet minuta kasnije izjednačenje za goste donio je Hernan Crespo.

U drugom poluvremenu Monaco je otvorio igru s
desetoricom na terenu. Grk Zikos zaslužio je izravni crveni karton u 52. minuti, zbog udaranja Claudea Makelelea, no domaćima to nije zasmetalo.

Fernando Morientes postigao je pogodak u 78. minuti je za 2:1.

Samo nekoliko trenutaka nakon što je ušao u igru, Shabani Nonda postigao je pogodak za konačnih 3:1 za Monaco.

Revanš utakmica igra se 5. maja na Stamford Bridgeu u Londonu.