Ostario u dvije minute
280

Modrićev izraz lica nakon drugog i trećeg pogotka Barcelone hit na društvenim mrežama

Izraz lica najboljeg nogometaša svijeta Luke Modrića nakon što je Real Madrid primio drugi i treći pogodak od Barcelone postao je hit na društvenim mrežama.

Barcelona je u uzvratnom meču polufinala Kupa kralja razbila Real Madrid na Santiago Bernabeu rezultatom 3:0 te je tako osigurala prolazak u veliko finale.

Zanimljiva situacija desila se u drugom poluvremenu, odnosno u trenucima kada je Barcelona slomila otpor Real Madrida, a kamere su uspjele uhvatiti reakciju Luke Modrića na drugi i treći primljeni pogodak i njihova usporedba postala je pravi hit na društvenim mrežama.

Pojedini navijači otišli su toliko daleko da su napisali kako je Modrić u svega dvije minute ostario nekoliko mjeseci.

Modrić i njegovi saigrači polako se oporavljaju od jednog i spremaju za novi El Clasico koji će se igrati u subotu od 20:45, također na Santiago Bernabeu.