Liga prvaka
0

Modriča u 2. pretkolu Lige prvaka

Sarajevo-x.com
U revanš utakmici 1. pretkola Lige prvaka večeras je na stadionu Bilino polje u Zenici bh. nogometni prvak Modriča ugostila albanski Dinamo. Iako je Dinamo poveo, Modriča je sa dva pogotka na samom kraju utakmice pobijedila rezultatom 2:1.

Prvi pogodak na utakmici postigao je za Dinamo Xhafaj u 73. minuti susreta. Modriča je izjednačila u 89. minuti golom Đorđa Zafirovića, a gol za konačan rezultat postiže Mladen Bojić u sudijskom vremenu.

Time je prolazak u drugo pretkolo obezbijedila Modriča, koja je i u prvom susretu u Tirani savladala Dinamo sa 2:0.

Modriča će u drugom pretkolu igrati protiv danskog predstavnika Aalborga. Prvi meč na rasporedu je 30. jula u Danskoj, a uzvratni sedam dana kasnije u Zenici.