0

Mladi Emmanuel Riviere ukrao šou Radamelu Falcau

Emmanuel Riviere
U prvoj nedjeljnoj utakmici 2. kola francuskog Le Championnata, nogometaši Monaca su uvjerljivo slavili pred svojim navijačima pobijedivši Montpellier 4-1. Za Monaco je to druga pobjeda u sezoni.

Možemo reći kako je 23-godišnji Emmanuel Riviere ukrao šou svom saigraču, Kolumbijcu Radamelu Falcau, budući je postigao tri od četiri pogotka domaće ekipe.

Sve je krenulo s Falcaom, kada je realizirao penal u 18. minuti. No, gosti su uspjeli izjednačiti i vratiti neizvjesnost u utakmicu (Montano je zabio u 24. minuti), ali je tada na scenu stupio Riviere koji je do kraja postigao hat-trick.

Parao je Riviere mrežu gostiju u 44., 58. i 81. minuti. Spomenimo i da su gosti od 64. minute igrali s igračem manje poslije isključenja Congrea.