Prvo pa muško
0

Mlada reprezentacija BiH pobijedila San Marino sa 3:0

Sarajevo-x.com
Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine savladalo je San Marino sa sigurnih 3:0 na početku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2013. godine.

Novi selektor U21 reprezentacije Vlado Jagodić na klupi je debitovao pobjedom koja će značiti podstrek za naredne utakmice.

Kao što je Jagodić i najavio u razgovoru za naš portal uoči susreta, reprezentativci naše zemlje otvoreno su krenuli u utakmicu sa namjerom da daju gol u ranoj fazi meča.

Takav pristup se isplatio pa su naše mlade nade povele već u 17. minuti utakmice golom Bilbije, što je bio dobar znak za nastavak susreta.

Drugi gol postigao je Stevanović u 37. minuti utakmice, a isti je igrač stavio tačku na i 15 minuta prije kraja susreta.

Naredni susret U21 reprezentacija igra 2. septembra u Bjelorusiji. Ostali protivnici u grupi su nam Njemačka, Bjelorusija, Grčka i Kipar.