412

Mininogometna reprezentacija BiH nakon penala eliminisala Španiju i plasirala se u četvrtfinale EP

Mininogometna reprezentacija BiH danas je u osmini finala Evropskog mininogometnog prvenstva u Mađarskoj odmjerila snage sa Španijom.

U prvom poluvremenu se igralo se čvrsto, golova nije bilo, a dodijeljena su po dva žuta kartona za obje reprezentacije. Kod BiH su kartone "zaradili" Bernad Filipović i Marin Jukić, a kod Španije Luis Martinez i Matias Ezeqiel Lopez.

Slična igra se nastavila i u drugom poluvremenu u kojem su mreže također mirovale. Naš tim je dobio još jedan žuti karton, a "požutio" je Marko Vujica,

Pobjednik je odlučen izvođenjem penala, a uspješniji su bili naši reprezentativci rezultatom 3:1 te su eliminisali Španiju i plasirali se u četvrtfinale EP. Protivnik je reprezentacija Crne Gore, a utakmica se igra večeras od 22:00 sati.