0

Milan bolji od Al-Ahlija, debi Cassana, povreda Robinha

Robinho (Foto: AP)
Nogometaši trenutno vodeće ekipe talijanskog nogometnog prvenstva, Milana, slavili su u Dubaiju protiv lokalnog Al-Ahlija s 2-1 u prijateljskoj utakmici igranoj u sklopu priprema za nastavak sezone.

Milan je došao do pobjede golovima holandskog veterana Clarencea Seedorfa i 18-godišnjeg Giacome Berette, a valja reći da je to bila ujedno i debitantska utakmica u dresu “rossonera” za Antonija Cassana, napadača koji je nedavno stigao na San Siro iz Sampdorije.

Seedorf je postigao gol u 39. minuti na asistenciju Alexandrea Pata, Beretta u 73. na asistenciju Robinha, dok je utješni gol za domaćine, čije boje brani bivši kapiten talijanske reprezentacije Fabio Cannavaro, postigao Hassan Ali u 85. minuti.

Kažimo na kraju da se u samoj završnici utakmice povrijedio brazilski napadač Milana Robinho, u punom trku sudarivši se s televizijskom kamerom uz aut-liniju. Kraj susreta dočekao je s ledom na desnom koljenu.