Arsene Wenger
0

"Meni je misterij ova izgubljena utakmica"

Arsenal je u subotu propustio priliku zasjesti na vrh liste engleskog Premiershipa. Da su zadržali protiv Tottenhama, u sjeverno-londonskom derbiju, 2-0 vodstvo sada bi bili prvi na tabeli sa 29 bodova.

No, nakon prednosti od dva gola poslije 45 minuta, u nastavku je uslijedio potpuni preokret. Redknappova ekipa je uzvratila s tri pogotka i pobijedila 3-2.

"Meni je, iskreno, ovo misterij. Ne mogu vjerovati da smo izgubili utakmicu", bile su prve riječi Arsenea Wengera, trenera Arsenala, nakon utakmice:

"Ako pogledate brojeve nakon utakmice gotovo je nemoguće zamisliti da je moja ekipa izgubila utakmicu. Ako znate kakve su sve šanse imali igrači Tottenhama prvo se pitate kako su uopće zabili tri pogotka. No, i zbog toga treba našim suparnicima stisnuti ruku.