0
komentara
0

dijeljenja
Marseilleu ni sudija nije pomogao da prekine crni niz, Bordeaux slavio protiv Guingampa Foto: EPA
U 17. kolu francuske Ligue 1 Marseille je nastavio prosipati bodove na Velodromeu, dok je Bordeaux nadigrao Guingamp.
Fudbaleri Marseillea na domaćem terenu ne znaju za pobjedu od 13. septembra, a poraz od Montpelliera su izbjegli totalno neregularnim golom Sarra iz 75. minute za 2:2.

Naime, lopta je izašla barem pola metra van granica igrališta, nakon čega je N'Koudou centrirao, a gvinejski napadač je pospremio u mrežu.

Golove za goste postigao je Ninga u 34. i 59. minuti, a osim Sarra za domaćina je pogodio i Cabella u 50. minuti.

Bordeaux je pogotkom Yamberea iz 62. minute nadigrao Guingamp u utakmici u kojoj je domaćim imao mnogo više od igre. Gosti nisu uputili nijedan udarac na gol domaćeg golmana Carrassoa.