Prijateljska utakmica
0

Manchester United savladao Celtic sa 3-1

Nogometaši Manchester Uniteda su na Rogers Centreu, stadionu u kanadskom Torontu, pobijedili Celtic iz Glasgowa 3-1 u prijateljskom dvoboju.

Dimitar Berbatov doveo je ekipu Alexa Fergusona u vodstvo u 34. minuti, te je, nakon izjednačenja Giorgiosa Samarasa u 61. minuti iz 11-erca, asistirao Dannyju Welbecku za drugi pogodak Uniteda u 79. minuti. Konačan je rezultat postavio Tom Cleverley u 86. minuti.

Britanske su ekipe igrale pred 39.193 gledatelja.

Manchester Unitedu na sjevernoameričkoj turneji slijede gostovanja u Houstonu, Philadelphiji, Kansas Cityju i meksičkoj Guadalajari, kod dosadašnjeg kluba meksičkog napadača Javiera Hernandeza, ovoljetnoga najzvučnijeg klupskog pojačanja, koji bi se timu trebao priključiti 27. ovog mjeseca. Prijateljska nogometna utakmica:

Manchester United – Celtic 3-1 (Berbatov 34, Wellbeck 79, Cleverley 86 / Samaras 61-11m)