NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Eh city kostali ste me joje
masala 902. minuti
smecari
De procitajte sta ste napisali
Cityju je ovo 6-7 utakmica sezone gdje se u zadnjim minutama spašavaju poraza ili pobjeđuju.
Osim Napolia, ni jedna druga momčan nije igrala napadački protiv City-a, sem što su se čitavu utakmicu branili i pokušavali nešto izvuć' iz kontre, tako je i njima bilo teže zabiti al uvijek stiže kazna heh
Bristol City-u želim da uđe u prvu ligu, dobro su se nosili sa City-om..
@Edcc dobra ekipa, vidis ovi im zabili tek u 902-oj minuti...jos Aguero kad je zabio za dva nula, odma im i gol ponistio...nesreca su vala
Uspjeli doci do pobjede u 902. Minuti, kada je aguero pogodio za konacnih 2:0....