Remek-djelo Brazilca
102

Maestralni Neymar pogodio nakon što se poigrao sa odbranom Zvezde i golmanom Borjanom

Neymar (Foto: EPA-EFE)
PSG na poluvremenu utakmice posljednjeg kola Lige prvaka protiv Crvene zvezde u Beogradu vodi rezultatom 2:0, a drugi pogodak Svetaca pravo je remek-djelo.

Parižani su poveli u 10. minuti kada je Kylian Mbappe projurio kao brzi voz po lijevoj strani i uposlio Edinsona Cavanija koji iz peterca šalje loptu u prazan gol za 1:0, a u samom finišu prvog poluvremena u strijelce se upisao i Neymar.

Mbappe je poslao sjajan pas sa centra za Brazilca koji je primio loptu na lijevoj strani, ušao je u kazneni prostor, poigrao se sa tri defanzivca beogradske ekipe, a prilikom jednog trzaja blizu tačke penala i golman Milan Borjan se bacio napamet, a potom je Neymar rutinski poslao loptu u mrežu za 2:0.