0

Luka Modrić paradom zaustavio akciju Getafea

Real Madrid je u sinoćnjoj utakmici 24. kola španske Primere pobijedio ekipu Getafea u gostima rezultatom 3:0. Luka Modrić je postigao treći pogodak, a pokazao je i svoje golmanske vještine.

Real je poveo golom Jesea u 5. minuti, potom je u 27. minuti Benzema povisio na 2:0, a sudbinu Getafea je svojim pogotkom zapečatio Modrić u 66. minuti. Osim što je pokazao da zna pogađati protivničke mreže, hrvatski reprezentativac je demonstrirao i golmanske vještine i to na sredini terena, kada je paradom zaustavio pokušaj dodavanja protivničkih igrača i spriječio kontranapad Getafea. Za to je "nagrađen" žutim kartonom, a svom neobičnom potezu se nasmijao zajedno sa protivničkim igračem Lacenom.

Moguće je da je Modrić namjerno isprovocirao žuti karton kako bi "očistio" žute kartone, propustio susret s Elcheom i bio spreman za derbi protiv Atletico Madrida početkom marta.