Četiri gola
40

Ludo poluvrijeme: Copenhagen se digao iz mrtvih protiv Uniteda nakon divljačkog starta Rashforda

N. M.
Dok na ostalim utakmicama uskoro počinje drugo, u Copenhagenu je tek završeno prvo poluvrijeme na utakmici istoimenog domaćina i Manchester Uniteda.

Trajalo je poluvrijeme gotovo cijeli sat pošto su arbitri odlučili da bude produženo za čak 13 minuta, a viđena su četiri pogotka.

United je golovima sjajnog Rasmusa Hojlunda vodio 2:0 te se činilo da gosti idu ka trijumfu. Prvi gol Hojlunda pogledajte ovdje, a drugi na ovom linku.

U finišu poluvremena je počela drama. Stvari se za Crvene đavole počinju komplikovati nakon divljačkog starta Marcusa Rashforda u 42. minuti, kada je zamalo slomio nogu igraču domaćih, a samo tri minute poslije Elyounoussi smanjuje na 1:2.

Start Rashforda za crveni karton pogledajte na ovom linku.

U devetoj minuti nadoknade Maguire je igranjem rukom skrivio penal, a sigurno ga je izveo Goncalves i poravnao na 2:2.