HNL
20

Lončar briljirao u Zagrebu, Rijeka šokirala Dinamo u prvom meču u 2021. godini

Ekipa Rijeke upisala je veliku pobjedu protiv Dinama u prvom meču proljetnog dijela Hrvatske nogometne lige rezultatom 2:0, a do trijumfa su ih vodili bh. reprezentativci Luka Menalo i Stjepan Lončar.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, mada su Modri u drugoj minuti sudijske nadoknade postigli gol koji je poništen nakon VAR intervencije. Petković je u pomenutoj situaciji bio u nedozvoljenoj poziciji.

U osmoj minuti drugog poluvremena Petković je promašio penal, a kazna stiže u 66. minuti kada je Lončar iskoristio asistenciju Menala i pogodio za 1:0.

Luka Menalo asistirao je za prvi gol Rijeke (Foto: Igor Kralj/PIXSELL)

Pitanje pobjednika riješeno je u 71. minuti kada je Lončar upisao asistenciju, a Andrijašević pogodio za 2:0, što se na kraju ispostavilo i kao konačni rezultat.

Nakon ovog kola, Dinamo ostaje prvi na tabeli HNL-a sa 33 osvojena boda, koliko ima i Osijek koji ima utakmicu više, dok je Rijeka na četvrtoj poziciji sa 23 osvojena boda nakon 12 odigranih utakmica.

Dinamo - Rijeka 0:2 (Lončar, Andrijašević)