Liga prvaka: Barcelona trijumfom na Parku prinčeva odškrinula vrata polufinala

15.4.2015. u 22:37
25
63
25
Fudbaleri Barcelone napravili su odličan posao porazivši PSG rezultatom 3:1 u prvoj od dvije četvrtfinalne utakmice dvaju klubova.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Na prvo uzbuđenje na Parku prinčeva čekalo se osam minuta kada se pred golom Barcelone spetljao Pastore. Šest minuta kasnije uzvratio je Messi, a lopta je nakon njegovog udarca lijevom nogom završila na stativi domaćeg gola.

U 18. minuti Messi je odigrao zadnji pas za Neymara koji je rutinski iz trka loptu poslao u suprotni ugao gola PSG-a za 0:1.

U finišu prvog poluvremena bezuspješno je prijetio Cavani.

U nastavku susreta gosti dolaze do drugog pogotka. Igrala se 67. minuta kada je Sirigua matirao Luis Suarez. Sjajni Urugvajac pogodio je nakon solo prodora po desnoj strani.

U 79. minuti Suarez postiže pogodak za 0:3, da bi konačnih 1:3 u 82. minuti postavio Van der Wiel.