NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
realno ronaldo se nije vidio
Nema penala nema pobjede HAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHA HALA LAS PEMPAS
no doping'' no pobjede
Utorak bi mogao da izvuce sikere iz sehara, sto se tice Reala Borusija ce ubit prohu u njima sa ovakvom igrom i pametovanjem Zidana crno se Realu pise igra je uzasna zadnje tri utakmice totalno predvidiva igra igrci izgledaju umorni kso da je kraj sezone a ne pocetak
Trebao si ostavit kontakt telefon da te nazovu iz uprave Reala.Šteta je da takav stručnjak sjedi kući besposlen...
@SirOliver1 ja mislim da tvoja stara jos uvjek ima moj broj telefona a ona zna kakav sam strucnjak 😂😂😂
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH
Ronaldo, manje da se ljutiš a više da vježbaš i da se trudiš, sam si svjestan da još nisi sanirao povredu, Ronaldo je trebao još na poluvremenu da izađe... al' eto da njega ne bi možda ne bi ni dali taj gol... teška tekma, Benzema kloc zabi gol i fuli 2 odlične prilike... Sad protiv BvB!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHABAHAHHAHAHAAH
Ronaldo mentalno još na tronu Evrope sa Portugalom... a među sisama bivše misice Španije fizički.
Hava ronaldo pederu
Haha*
Što se tiče Reala nema sudija, nema pobjede :)
Šteta što su ovom Las Palmasu sudije otele 3 boda protiv Seville jer bi sada imali isto bodova kao i Barcelona :)
I opet bi oboje bili ispod Reala :)
@ChrisRone , kakav Real haha Ako Real ovako nastavi mogli bi se ove sezone boriti za plasman u ligu prvaka, a ne za titulu... Žao mi bi tada Las Palmasa... Vodili 1-0 protiv Seville do 89 minute i sudija pokloni penal Sevilli + igrača više i u 93-oj minuti Sevilla dala gol i za 2-1... Oteli im pobjedu mamu im je*em