0

Kup Hrvatske: Tino Sven Sušić strijelac za Hajduk u splitskom derbiju

Tino Sven Sušić (Foto: Pixsell)
Splitski gradski derbi u polufinalu Kupa Hrvatske između Hajduka i RNK Splita igran na stadionu Poljud završen je neriješenim rezultatom 1:1.

Gosti koji su prije četiri dana pobijedili na Poljudu istog protivnika poveli su pogotkom Ercega iz penala u 31. minuti. Dvije minute poslije Bili su izjednačili rezultat, a golom reprezentativca BiH Tine Svena Sušića.

U timu Hajduka Avdija Vršajević i Tino Sven Sušić igrali su po 90 minuta, dok je također 90 minuta u ekipi Splita upisao Mario Kvesić.

U drugom polufinalnom susretu Dinamo je rezultatom 2:1 kao domaćin porazio Rijeku. Modri su golovima Machada i Henriqueza poništili vodstvo gostiju koje je u ranoj fazi utakmice donio Lesković. U timu Dinama 56 minuta odigrao je Armin Hodžić.

Odluka o putnicima u finale past će na uzvratnim mečevima u Parku mladeži, te na Kantridi.