Vatreni navijač
35

Komentator nekontrolisano vikao nakon golova Rome: Gol, gol, gol, mamma mia...

TV komentator koji je sinoć prenosio uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka između Rome i Barcelone potpuno je "odlijepio" nakon gola Edina Džeke za vodstvo domaćih od 1:0.

Desetak minuta je vatreni navijač Vučice Carlo Zampa vikao: "Gol, gol, gol, gol, gol...", pa čak i "Mamma mia", a njegova vika je nastavljena i tokom ostatka utakmice koja je obilovala uzbuđenjima s obzirom na to da su Rimljani preokrenuli rezultat iz prvog susreta i izbacili slavnu Barcelonu plasiravši se u polufinale Lige prvaka.

Za jednu od najvećih senzacija ovog takmičenja pobrinuli su se Džeko u 6., De Rossi u 58. i Manolas u 82. minuti. Uz Romu prvi polufinalisti Lige prvaka su i nogometaši Liverpoola, a večeras se igraju revanš mečevi četvrtfinala između Real Madrida i Juventusa te Bayern Minhena i Seville.