Premiership
105

Kolašinac sa klupe odgledao blamažu Arsenala na Anfieldu, Spursi u 92. minuti ispustili pobjedu

Danšnjim susretima u Liverpoolu i Londonu završeno je treće kolo engleskog Premiershipa.

Arsenal se obrukao na Anfieldu, gdje je Liverpool slavio rezultatom 4:0. Firmino je glavom u 17. minuti načeo Čechovu mrežu, a nakon kontranapada u 40. minuti Mane je pogodio za 2:0.

Nakon još jedne kontre u 57. minuti Salah je pogodio za 3:0, a konačnih 4:0 postavio je Sturridge u 77. minuti nakon Salahovog ubačaja.

Sead Kolašinac je susret odgledao sa klupe za rezervne igrače Topnika.

Tottenham je na Wembleyju ispustio pobjedu protiv Burnleyja u 92. minuti susreta. Vodeći pogodak na meču za Spurse postigao je Dele Alli u 49. minuti. Nakon kornera kojeg je izveo Eriksen odbran Burnleyja je zaspala, što koristi engleski reprezentativac i iz peterca zakucava loptu u mrežu.

Kada su svi pomislili da će Tottenham upisati drugu pobjedu ove sezone, rezervista Wood je postigao izjednačujući pogodak u 90+2. minuti susreta za konačnih 2:2.