Juventus proslavio još jedan naslov prvaka, Genoa uspješnija od Intera

23.5.2015. u 22:38
40
13
40
Pretposljednje 37. kolo Serije A otvorio je novi šampion Juventus utakmicom protiv Napolija.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Stara dama je pred početak utakmice proslavila novi naslov prvaka, nakon čega je sa kombinovanim timom porazila goste iz Napulja rezultatom 3:1.

Pereyra je pogotkom u 13. minuti Juventusu donio vodstvo koje je potrajalo sve do pete minute drugog poluvremena kada je na 1:1 izjednačio Lopez.

Do kraja Juventus ipak postiže dva pogotka, dovoljna za još jednu pobjedu. Strijelci su bili Sturaro i Pepe iz penala.

U drugom današnjem susretu Genoa je na domaćem terenu porazila Inter rezultatom 3:2. Icardi je Interu donio rano vodstvo, da bi nakon dvadeset minuta izjednačio Pavoletti. U 30. minuti Palacio postiže gol za 1:2, da bi pogodak za 2:2 u 41. minuti postigao Lestienne. Trijumf domaćinu u sudijskoj nadoknadi vremena donio je Kucka.