Pogodio u velikom derbiju
74

Jeste li ikad vidjeli čudniju proslavu pogotka? Japanac Kubo je pomjerio granice radovanja

E. B.
Takefusa Kubo je odlučio twerkati pred navijačima
Nogometaši Real Sociedada su u velikom baskijskom derbiju pobijedili Athetic Bilbao rezultatom 3:0, a proslava drugog pogotka na susretu je obišla čitavu planetu.

Japanski nogometaš Takefusa Kubo je u 48. minuti postigao pogodak za 2:0 nakon čega je odlučio napraviti u potpunosti neočekivanu proslavu.

Nekadašnji igrač Real Madrida je bio u punom trku i išao je prema korner zastavici, a potom je počeo glumiti povredu, nakon čega je stao i počeo twerkati.

Naravno, nije dugo trebalo da se njegova proslava pogotka, četvrtog u šest ligaških utakmica, proširi na društvenim mrežama.

Inače, preostala dva pogotka za ekipu iz San Sebastiana su postigli Robin Le Normand u 30. i Mikel Oyrzabal u 66. minuti susreta.