10

Ješić: Zadovoljan sam i igrom i rezultatom

Trener Sarajeva zadovoljan je nakon pobjede njegove ekipe (4:1) na Koševu nad Veležom u okviru 12. kola Premijer lige BiH.

Srbijanski stručnjak istakao je kako njegovim igračima nije bilo lako igrati zbog teškog terena.

"Ovo je izuzetno težak teren za igru. Teren izgleda dobro s tribina, ali nije tako. Morali smo i dvije prinudne izmjene napraviti. Mi smo u prvih deset minuta utakmice mogli riješiti pitanje pobjednika, ali to je fudbal.

Osvojili smo tri boda i zadovoljan sam i igrom i rezultatom. Na pravom smo putu da igramo sve bolje i sve sigurnije", izjavio je Ješić, koji se osvrnuo i na prvi susret osmine finala Kupa BiH koji se igra u srijedu.

"Nadam se da će protiv Slavije teren biti dobar za igru. U Kupu nema favorita, a prvo poluvrijeme se igra u srijedu. Trudit ćemo se da ga dobijemo kroz dobru i kvalitetnu igru", poručio je Miodrag Ješić, trener Sarajeva.