Odličan posao
38

Jagodić nakon velike pobjede protiv Sarajeva okupio igrače: Budimo dostojanstveni u svemu

Jagodić održao govor igračima (Foto: Screenshot)
Nogometaši Sloge Meridian sjajno su otvorili novu sezonu Premijer lige Bosne i Hercegovine nakon što su sinoć na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" savladali Sarajevo rezultatom 2:1, a toga je nakon meča bio svjestan i trener Vlado Jagodić.
Gostujući strateg je odlično pripremio ekipu i taktički u potpunosti nadmudrio svog kolegu Mensura Dogana, a nakon posljednjeg sudijskog zvižduka okupio je igrače te im održao kratki govor.
Istakao je da svi zajedno moraju biti dostojanstveni u pobjedi te najavio nove velike stvari.

"Budimo dostojanstveni u ovome svemu. Napravili smo veliki korak naprijed. I sad nećemo stati jer možemo bolje. Jel' tako? Sad ćemo samo pozdraviti ovdje. Ko je dobio Sarajevo na Koševu? Sloga", povikali su igrači nakon što je Jagodić prethodno održao govor.

Podsjetimo, junak sinoćnje utakmice bio je korpulentni napadač Sloge Dejan Vidić koji je donio prekret sa svoja dva pogotka postignuta glavom.

Prvo je Renan Oliveira doveo Sarajevo u vodstvo u 15. minuti, a Vidić je svoje golove postigao u 44. i 70. minuti.