Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Tako je treneru , sudjenje je bilo u stilu 1. Aprilske šale , idemo dalje .
Prvi gol Slobode faul na Bogićeviću poyy
Hajde eto neka bude 3:2 kako bi ostalo da nije postignut onaj sasvim regularan gol ili cak sta vise 3:1 ako se uracuna faul nad Bogicevicem kod gola Slobode.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
pobjeda je zaista bila ocekivana ,sta drugo ocekivati na otvorenju stadiona... ali ovako suđenje zaista nema ni 3.liga Kokuzistana
ima i gore Barcelona-PSG vi zbog jedne situacije gledate komplet sudjenje koji kompleksi
Suđenje je bilo dobro i pošteno vaš se igrač je kod četvrtog gola poskliznuo pogledajte snimak a svejedno smo bili bolji
Tako je Dovla, pokazi ovim sarajevskim papcima da si gospodin covjek. Necemo praviti buku i ako je jasno kakvo je sudjenje bilo lakrdija teska.Cetvrti gol necu ni da spominjem .. Idemo dalje cekamo ih na Tusnju gdje im vazda uvalimo 3-4 komada. Sloboda 075 salt city boys.
@PaulieGualtieri Ajd naleti do Mosnika malo :)
@boxmannako budete igrali kao juce hocete sigurno cuj ova krepana sloboda zelji da dadne 4 gola nemoj biti lud konju
Jado Vlagodic
Jagodiću, živiš od neke stare slave, najavljuješ pobjede, primiš 4 komada, za yebenih 95 minuta igre napravi ti ekipa 4-5 šansi, zabije 2 gola(svaka čast) i žališ se na suđenje. Budi donjaMu i priznaj poraz, zar vi svi iz RS-a volite lagati sami sebe i druge
Svi nasi klubovi su mali i nebitni samo su kompleksi veliki. Zeljo, Sloboda , Sarajevo..... Saban sudije i tzv rukovodstva klubova..... Papanluk
vidi vidi, ima snimak u 23:15 hahah :)
Kako ce se ovo Zeljkani da vrati uuufff :D ako ne naredno kolo u zapadnom Mostaru onda u TZ predzadnje kolo xD rijetko ko ovako "objektivne" navijace ima :D
Vi iz jedne situacije gledate citavo sudjenje. Pa to je fudbal faul se moze brzo da izvede unatoc tome sto se neki igrac valja po terenu jer mu je trepavica ispala (pa kasnije se ispali ko mahnit). To nije greska sudija. A to sto je bio faul nad Bogicevicem kod gola Slobode to sutite.
@kakosimi neutralan sam u svemu ovome ali je nevjerovatno koliko tendenciozno sudjenje veceras niti jedan simpatizer fk zelje da kritikuje!!!! Koja izopacenost covjece dragi 😂
Znači protivnik ti utrpa 4 komada, pokloni 2 gola, ne izvedš niti jedan korner, protivnik 9 ili 10, šutevi u i oko gola dvocifreni i kriv ti sudija?!
nije bilo penala,ni jedan opsajd ,nema crvenih kartona oni se uhvatili jjeli sudija trebao dozvoliti da se izvede slobodni udarac u 92 minuti kod rezultata 3-2 SVASTA
Tko se ljuti upadne mu kruti Jagodicuuuuuuuuuuuuuuu.
@albert ajnštajn tko to nama po komšiluku tekme prati? Tttttttttttttko? :***
On i tuzlaci zaboravili da je i bez tog gola Željo vodio i da bi vjerovatno utakmicu priveo kraju jer je bila 92 minuta, ali bitno je srati. Svi su krivi samo ne oni što su danas lošili bili. Ne mogu da se pomire sa poštenim porazom u kojem su nadigrani u svakom segmentu.
@Komentar iz mase nije samo sporan gol u 92. minuti. "Sudija" je prekidao/sjeckao igru, svirao nekakve ruke igracima TZ Slobode, prekrsaje u napadu/odbrani, bez razmisljanja kartonirao Tuzlake....
sudija vraca izvodjenje auta za metar bas kad sloboda nakon izvedenog auta ima sansu za napad, vraca loptu dva metra nakon sto je sloboda krenula akciju, slobodi ne dozvoljava nijednu akciju da krene nakon faula bez njegove zvizdaljke jer ceka da se zeljini igraci postave kako zele
Jao frajera. Pa i da nismo dali cetvrti gol, opet bi pobijedili? Sta nije jasno?
@enesovac ma pusti ih, nemam pojma koju su oni utakmicu gledali, ali bitno je srati... Hahah papci imate mahanje sa grbavice.
Nabijem sve hejtere Zelje na moju belegiju!
To je, sto je ..ide se dalje.primili 4,dali 2 Sudija nebitan,ne vrijednosti diskutovati. Cestitati I gotovo
HaHaHa... Kako hadri kulturno. Šta kaže:" Čestitamo navijačima Željezničara"