Serie A
13

Inter u prvom poluvremenu razbio očajni Udinese i prišao Laziju na jedan bod

Ekipa Intera savladala je Udinese na Dacija areni u prvom susretu nedjeljnog programa 36. kola talijanske Serije A, a konačni rezultat glasio je 4:0.

Ekipa Lucijana Spallettija nakon poraza od Juventusa jednostavno je morala upisati pobjedu u Udinama, a oni su od prve minute krenuli agresivno prema golu domaćih i već u 13. minuti stigli su u vodstvo.

Strijelac pogotka bio je Ranocchia nakon što je glavom pogodio poslije asistencije Brozovića iz kornera, a do kraja prvog poluvremena, Rafinha i Icardi postili su po još jedan pogodak i na poluvremenu su gosti imali nedostižnu prednost od 3:0.

U 49. minuti odlučeno je pitanje pobjednika nakon što je Fofana dobio direktan crveni karton, a konačnih 4:0 postavio je Valero u 71. minuti.

Ovom pobjedom, Inter se približio Laziju na jedan bod zaostatka u borbi za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a Nebesko-plavi će svoj meč 36. kola igrati na Olimpicu protiv Atalante.