Serie A
8

Inter golovima Skriniara i Perišića slavio u Crotoneu za nastavak odličnog starta sezone

Nogometaši Intera pobijedili su na Ezio Scida stadionu u okviru 4. kola Serije A ekipu Crotonea rezultatom 2:0.

Spallettijev Inter djeluje odlično na startu sezone, a žrijeb mu je omogućio da dodatno podigne samopouzdanje igračima.

Crotone je bio bolji protivnik u prvom poluvremenu, iako je Inter imao najbolju priliku kada je Mario iz dobre situacije bio neprecizan.

U drugom poluvremen viđen je lošiji nogomet, a u 69. minuti domaći su mogli do vodstva. Budimir je uputio dobar udarac glavom, ali je Handanović sjajno intervenisao.

Vodstvo Interu je donio Skriniar osam minuta prije kraja meča kada se dobro snašao u gužvi u šesnaestercu domaćih, a konačnih 0:2 postavio je Perišić u 93. minuti.

Inter se s novom pobjedom probio na lidersku poziciju Serije A, dok je Crotone pao na pretposljedne mjesto.