Serie A
23

Inter bez problema savladao Sampdoriju, Icardi dvostruki strijelac

Susretom između intera i Sampdorije počelo je deseto kolo italijanske Serie A, a domaća ekipa je slavila rezultatom 3:2.

Inter je od prve minute krenuo silovito ka golu gostiju, a nakon promašaja Candreve iz 5. i Perišića iz 15. minute mrežu Puggionija je načeo Škriniar u 18. minuti.

Nakon kornera kojeg Vecino je glavom prebacio loptu na drugu stativu, a štoper Nerazzura se najbolje snašao i poslao loptu u mrežu za 1:0.

Nakon 32 minute igre na semaforu je stajalo 2:0 za domaću ekipu, a Puggionija je ovaj put matirao Icardi iz voleja.

Treći pogodak za Inter, a svoj drugi na meču, postigao je Icardi na sjajnu asistenciju Perišića za 3:0 u 55. minuti , a gosti su uspjeli doći do dva pogotka u posljednjih pola sata meča preko Kownackog (64.) i Quagliarelle (86.) za konačnih 3:2.