Serie A
16

Inter bez problema savladao Cagliari na Giuseppe Meazzi

Ekipa Intera savladala je Cagliari u prvom susretu 33. kola talijanske Serije A, a konačni rezultat u meču odigranom na Giuseppe Meazzi glasio je 4:0.

Inter je već u trećoj minuti stigao u vodstov. Cancelo je centrirao iz slobodnog udarca s lijeve strane, a njegov centaršut nije dirao nijednog igrača i domaći tim je stigao u prednost.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo pogodaka, iako su domaći imali dvije dobre prilike, a već u četvrtoj minuti drugog poluvremena, Mauro Icardi postiže 25 pogodak u sezoni i povećava na 2:0.

Već tada je Inter faktički odlučio pitanje pobjednika, a pitanje pobjednika ovog meča bilo je jasno nakon što je Brozović u 60. minuti povisio na 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Ivan Perišić u 90. minuti susreta.

Ovom pobjedom, Inter je preskočio Romu na trećoj poziciji i na svom kontu ima 63 osvojena boda, dva više od Vučice i Lazija, a u narednom kolu očekuje ih gostovanje kod Chieva.