Serie A
10

Inter bez Icardija upisao prvu pobjedu u sezoni, Nainggolan strijelac na debiju

Ekipa Intera porazila je Bolognu u meču 3. kola talijanske Serije A rezultatom 3:0 čime su stigli do prve pobjede u novoj sezoni.

Ekipa Lucijana Spallettija ovaj susret igrala je bez prve zvijezde Maura Icardija koji je neposredno prije meča otpao iz ekipe, a nakon prvih 45 minuta utakmice na Renato Dall'Ara stadionu u Bologni, nije bilio pogodaka.

Inter je u drugom poluvremenu pokazao puno više želje da stigne do pogotka, a u tome su uspjeli u 67. minuti kada Radja Nainggolan postiže prvi gol za milanski tim i pokazuje da će biti veliko pojačanje za ovaj klub.

Bologna je pokušala stići do poravnanja, no nisu pronašli put do gola Handanoviča, a onda u 82. minuti Candreva postiže svoj prvi, a za Inter drugi pogodak, čime je odlučio pitanje pobjednika. Konačnih 3:0 postavio je Perišić u 85. minuti.

Ovom pobjedom, Inter je stigao do četvrtog boda nakon prva tri kola, dok Bologna još uvijek nema pobjedu i nakon tri utakmice ima samo jedan bod.