U svom stilu
42

Ibrahimović odbrusio novinarima nakon pitanja o Interu i tituli prvaka

Zlatan Ibrahimović (Foto: Screenshot)
Švedski napadač Zlatan Ibrahimović (38) bio je posebno inspirisan u prvih 45 minuta sinoćnje utakmice u kojoj je njegov Milan doživio težak poraz u gradskom derbiju od Intera (2:4).

Ibrahimović je prvo namjestio gol Anti Rebiću, potom je u nadoknadi prvog dijela i sam poentirao, a iako se dogodio nevjerovatan preokret, nije pretjerano oduševljen Interom.

Naime, nakon utakmice u mix zoni novinari su ga pitali je li Inter spreman za titulu, na šta je Ibrahimović u svom stilu odbrusio: "Ne" te ujedno zaključio razgovor.

Inter je uz ova tri boda došao na prvo mjesto Serije A s istim brojem bodova kao i Juventus i definitivno nas očekuje žestoka borba za novog prvaka Italije.

Podsjetimo, sinoć su crno-plavi u čudesnoj utakmici uz neviđeni preokret slavili u Derbyju della Madonnina u okviru 23. kola italijanske Serije A.

Nakon golova Rebića i Ibrahimovića u prvom poluvremenu Inter je u nastavku došao do pobjede pogocima Marcela Brozovića, Matiasa Vecina, Stefana de Vrija i Romelua Lukakua.