0

Ibišević postigao pet golova u prijateljskom susretu

Sarajevo-x.com
Vedad Ibišević
Bh. nogometni reprezentativac Vedad Ibišević postigao je čak pet golova u prijateljskom susretu koji su igrali njegov Hoffenheim i nižerazredni njemački klub Ettlingenweier.

Da Vedin učinak bude značajniji, svih pet golova postigao je u posljednjih 15 minuta igre, od 76. minute. Hoffenheim je, naime, na poluvremenu imao prednost samo 1:0, ali su se u nastavku susreta, koji je posmatralo 2.000 gledatelja, stvari potpuno okrenule na stranu Hoffenheima.

Prednost je najprije u 50. minuti udvostručio Peniel Mlapa, koji je postigalo i vodeći gol u prvom poluvremenu. Ryan Babel je u 58. povisio na 3:0, a onda je uslijedio hat-trick našeg reprezentativca (76, 77. i 83. minuta). Na 7:0 povisio je Roberto Fimino, a protivnika je dokrajčio Ibišević s još dva gola u 84. i 89. minuti susreta.

Dio prihoda od ulaznica s ovog susreta usmjeren je u humanitarne svrhe, za dječiju bolnicu u Karlsruheu.