Veliki uspjeh
0

VIDEO / Ibišević postigao gol u 101. utakmici u Bundesligi

Sarajevo-x.com
Centarfor reprezentacije Bosne i Hercegovine svoj veliki jublije, 101. utakmicu u Bundesligi obilježio je golom sa bijele tačke, u utakmici sa Freiburgom, čije je boje branio još jedan bh. reprezentativac Mensu Mujdža. Freiburg je slavio pobjedu sa 3:2.

Ibišević je gol postigao u 35. minuti iz penala, nakon što je Krmas napravio faul za najstrožiju kaznu i crveni karton.

Golom našeg napadača Hoffenheim je izjednačio na 1:1, nakon što su domaćini poveli u 24. minuti golom Schustera.

Hoffenheim je uskoro došao i do potpunog preokreta. Babel je u 42. minuti postigao gol za vodstvo gostiju od 2:1.

Iako su na odmor otišli sa prednošću i igračem više, Hoffenheim u čijem sastavu nije bilo Sejada Salihovića, nije uspio sačuvati prednost.

Prvo je Cisse u 60. minuti izjednačio iz još jednog penala da bi Butscher u 78. minuti postigao gol za novi preokret i pobjedu Freiburga.