HNL
29

Hodžić strijelac u uvjerljivoj pobjedi Dinama protiv Intera

Nogometaši Dinama pobijedili su u Zaprešiću u okviru 32. kola HNL-a ekipu Intera rezultatom 3:0.

Oba kluba su pred večerašnju utakmicu bila bez nekoliko prvotimaca i ne baš dobrom raspoloženju, ali Modri su pokazali kvalitet te su produžili niz pobjeda protiv Zaprešićana.

Dinamo je u vodstvo na asistenciju Leskovića u 17. minuti doveo reprezentativac Bosne i Hercegovine Armin Hodžić.

Soudani je u 29. minuti udvostručio prednost, a Antolić je pola sata prije kraja meča postavio konačnih 0:3.

Hodžić je igrao do 70. minute, a današnji postignuti gol bio mu je ukupno 18. u svim takmičenjima ove sezone. U pobjedničkoj ekipi igrao je i Amer Gojak do 86. minute.

Dinamo je uprkos pobjedi ostao drugoplasirana ekipa HNL-a sa pet bodova manje od lidera Rijeke, ali i utakmicom više. Inter je na osmoj poziciji.