Serie A
0

VIDEO / Golijada na utakmici Lazija i Milana, Rimljanima zaslužena pobjeda

Lazio je slavio nad Milanom (Foto: AFP)
Nogometaši Lazija slavili su večeras u derbiju 8. kola Serie A protiv Milana rezultatom 3:2. Bh. reprezentativac u dresu Lazija Senad Lulić odigrao je svih 90 minuta.

Rimljani su do vodstva došli u 25. minuti pogotkom Hernanesa sa 20-ak metara. Samo 15 minuta kasnije domaćini su povećali vodstvo. Strijelac drugog pogotka bio je Antonio Candreva koji je sjajno šutirao sa preko 25 metara.

Lazio je na pauzu otišao sa velikom prednošću koju su povećali samo četiri minute nakon početka drugog dijela susreta. Miroslav Close je na asistenciju Candreve povećao na visokiih 3:0. Nakon ovog pogotka, nogometaši Lazija su se opustili što je Milan iskoristio.

Nigel de Jong je u 61. minuti zabio za 3:1, a El Shaarawy je sjajnim udarcem matirao Bizzarrija za 3:2. Milan je pokušavao doći do izjednačujućeg pogotka, ali je na kraju Lazio zasluženo slavio.

szólj hozzá: Lazio vs Milan 1:0 Hernanes

szólj hozzá: Lazio vs Milan 2:0 Candreva

szólj hozzá: Lazio vs Milan 3:0 Miroslav Klose