Rezime meča
0

Gazajev: Barcelona je za nas drugi nivo

- Učinili smo šta smo i koliko smo mogli. Barcelona je tim drugog nivoa - izjavio je trener nogometaša kijevskog dinama Valerij Gazajev nakon poraza (2-0) na Nou Campu.
  • Barcelona je igrala bolje. Mi smo probali igrati na kontranapade i ponekad se pružala mogućnost za neke prilike, ali ona je nestajala čim bismo izgubili loptu - rekao je Rus na klupi Ukrajinaca uz dodatak:

• Mislim da smo odigrali odličnu utakmicu, a može se reći i da nismo imali sreće.

Mislio je vjerovatno ruski trener i na dvije obećavajuće prilike, obje iz prekida, koje su se ukazale hrvatskom reprezentativcu Ognjenu Vukojeviću. U 20. minuti prvog poluvremena neometan je jednu loše izbačenu loptu Španaca iz 16-erca nekontrolisano šutnuo od gola s dvadesetak metara udaljenosti, te drugu iz ofsajda.