1

FA Cup: Fulham ispao od trećeligaša

Slavlje igrača Sheffield Uniteda (Foto: AFP)
Nastavlja se sezona iz noćne more za nogometaše Fulhama. U Premierligi im prijeti ispadanje, a sada su ispali i iz FA Cupa nakon što ih je u u ponovljenoj utakmici 4. kola izbacio trećeligaš Sheffield United s 1-0 nakon produžetaka.

Jedna od najlošijih ekipa engleske League One slavila je na Fulhamovom Craven Cottageu golom "džokera" s klupe Shauna Millera u 120. minuti. Miller je u igru ušao u 97. minuti, a zabio je za pobjedu glavom nakon ubacivanja iz kornera.

Prva utakmica ovih klubova prije tjedan dana u kojoj je Sheffield United bio domaćin završila je 1-1.

Podsjećamo, u Premierligi se Fulham nalazi na posljednjem mjestu ligaške ljestvice s tek 19 bodova nakon 24 odigrana kola. "Sigurna zona" bježi mu četiri boda.