Obilježio utakmicu
63

Evertonov igrač u problemu zbog štucne: Nasmijao gledatelje, ali razbjesnio Ancelottija

Jedan od najsmješnijih trenutaka sezone dogodio se u ranoj fazi utakmice između Evertona i Crystal Palacea, kada je Djibril Sidibe zaboravio gdje mu je štucna.

Francuz se pripremao za ulazak u igru za domaću ekipu nakon što se u 30. minuti povrijedio Theo Walcott.

Spremio se Sidibe, skinuo u opremu, bio je spreman i motivisan za ulazak. Međutim, bivši Monacov igrač je pokušao potom podići štucnu kada je shvatio da je zapravo i nema.

Bijesni Carlo Ancelotti ga je odmah poslao u svlačionicu kako bi uzeo svoju drugu štucnu.

Inače, Sidibe je ušao kod rezultata 1:0 nakon gola Bernarda. Potom je Crystal Palace izjednačio u 51. minuti da bi Everton do pobjede 3:1 došao golovima Richarlison i Calvert-Lewin.