Nezadovoljstvo raste
9

Englezi ponovo u nevjerici zbog VAR-a: Zbog ovoga je poništen pogodak Aston Ville

F. Z.
Nogometaši Aston Ville danas u 21. kolu engleskog Premiershipa gostuju kod Burnleya, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat na Turf Mooru je 2:0 za ekipu iz Birminghama.

Villa je povela preko Grealisha u 12. minuti susreta. Grealish nije bio u ofsajdu, ali jeste dio pete napadača ekipe s Villa Parka Wesleya.

Napadač Ville udario je loptu glavom, a nakon što domaći nisu uspjeli da otklone opasnost Konsa je proigrao Grealisha koji matira golmana Burnleya. Potom je pregledan snimak i utvrđeno je da je peta Wesleya u začetku akcije bila u ofsajdu i zbog toga je poništen pogodak sjajnog Grealisha.

[TWITTER]1212360196988772353[/TWITTER]

[TWITTER]1212354624423964672[/TWITTER]

Kasnije je potencijalni reprezentativac Engleske asistirao Wesleyju za vodstvo Ville, a potom i postigao pogodak.