Odmah proradio
245

Elvir Koljić na debiju postigao pogodak za Craiovu

Elvir Koljić u debiju za rumunsku Craiovu postigao je pogodak, a njegov novi tim porazio je Dinamo iz Bukurešta rezultatom 3:0.

Craiova je u meču 7. kola upisala treću pobjedu u sezoni, a u vodstvo su stigli u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena kada Koljić nakon centaršuta iz kornera sjajno pogađa glavom za 1:0.

Domaći su kontrolisali prednost na početku drugog poluvremena, a pitanje pobjednika odlučeno je u 70. minuti kada Mitrita pogađa za 2:0, a isti igrač postavio je konačnih 3:0.

Koljić je na terenu proveo 88. minuta, kada je izašao iz igre, a domaća publika pozdravila ga je aplauzom.

Podsjećamo, Koljić je nedavno kao prvi strijelac Premijer lige napustio Krupu i karijeru je nastavio u Rumuniji, a klub s Vrbasa je na ime tog transfera inkasirao 450.000 eura.