Ostali na začelju
48

Ekipa Roberta Prosinečkog nakon preokreta izgubila od Fenerbahčea

Robert Prosinečki (Foto: Kayserispor)
Nogometaši Fenerbahčea pobijedili su u Istanbulu u okviru 27. kola turske Super lige ekipu Kayserispora rezultatom 2:1, a to je bila ujedno prva utakmica za oba kluba nakon pauze zbog pandemije koronavirusa.

Gostujuća ekipa koju s klupe predvodi bivši selektor reprezentacije BiH Robert Prosinečki već u 12. minuti dobila je vjetar u leđa nakon što je kod domaćina isključen Tufan. Ipak, u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka.

Pola sata prije kraja meča Mensah je doveo goste u vodstvo i činilo se da nema spasa za Fenerbahče koji je još igrao i s igračem manje.

Međutim, u posljednje četiri minute meča napravili su spektakularan preokret. Prvo je Muriqi iz penala poravnao u 86., a dvije minute kasnije Luiz Gustavo je donio pobjedu Fenerbahčeu.

Vrijedi istaći da su čitavu utakmicu za poraženu ekipu odigrali su bh. internacionalci Zoran Kvržić i Muris Mešanović.

Fenerbahče je i dalje na sedmom mjestu turske Superlige, dok je Kayserispor na začelju tabele u veoma teškoj situaciji.